Regular Frontend Developer (internal project)

Przynajmniej
4 lat doświadczenia komercyjnego
Obligatoryjne (z uwagi na charakter projektu)
Obywatelstwo polskie
Technologie
JavaScript, ReactJs, Redux, HTML, CSS
9 000 - 15 000 PLN brutto
Umowa o pracę
(zależne od doświadczenia)
Senior Scala Developer

Jak będzie wyglądać Twój dzień?

scala developer jobs
Elastyczny tryb pracy

Wyobraź sobie, że wstajesz rano (definicja “rana” należy do Ciebie. Nie ważne czy jesteś ranny ptaszkiem czy nocną sową – wstajesz zgodnie ze swoim rytmem).

Praca zdalna

Wypij swoją pierwszą filiżankę kawy gdziekolwiek chcesz – może to być cappuccino z ręcznie ubijaną pianką w zaciszu Twojej domowej kuchni, espresso czarne jak Twoja dusza z ekspresu w naszym biurze, czy też chai latter z hipsterskiej  kawiarni – wybór należy do Ciebie.

Dzielenie się wiedzą

Po odpaleniu komputera dowiadujesz się jaka  pogoda jest w Brazylii, Portugalii, Nigerii i San Francisco, ponieważ są tam Twoi koledzy z zespołu. Są to najlepsi deweloperzy, którzy chętnie dzielą się nie tylko tym jaka panuje u nich pogoda, ale też wiedzą i doświadczeniami technicznymi.  I to nie tylko w ramach projektów, nad którymi wspólnie pracujecie, ale także podczas naszych regularnych spotkań, gdzie wymieniamy się wiedzą. Nie zapominając o konferencjach i zewnętrznych wydarzeniach, na których także często się spotykacie.

Indywidualnie dopasowana ścieżka rozwoju

Zaraz po lunchu robisz sobie przerwę (tym razem zielony sok, bo ostatnio ograniczałeś spożycie kawy), aby spotkać się z Talent Hero, która jest jedną z najmilszych osób, które kiedykolwiek poznałeś. Od dnia dołączenia do Scalac dba o Twoje indywidualne potrzeby rozwojowe i wspiera Cię na wymarzonej ścieżce rozwoju. Zastanawiacie się, jak wykorzystać 4000 zł rocznego budżetu rozwojowego.

Społeczność

Kończysz dzień, udzielając się w swoim technicznym community. Prowadzisz z nimi świetną dyskusję na temat ostatnich projektów open-source, które wspieramy i kończysz swój dzień pozytywnie zainspirowany. Możesz też akurat kończyć swoje wystąpienie jako speaker na jednym z naszych wydarzeń lub wydarzeń, które wspieramy  i być dumny, że tym razem to TY jesteś inspiracją dla innych.

Czego możesz od nas oczekiwać?

4 000 zł
Budżetu rozwojowego (kursy, wydarzenia)
3 dni dodatkowego wolnego
Na rozwój
1 000 zł
Na lekcję języka angielskiego
Nielimitowany budżet
Na książki
Ty wybierasz sprzęt
Na którym chcesz pracować. My dbamy o to, aby był najlepszy i regularnie go aktualizujemy

Jak pracujemy:

Zarządzanie zadaniami: najczęściej Jira

Repozytorium: Confluence, GitHub

System kontroli wersji: Git

Serwer kompilacji: Jenkins, CircleCi

cloud

Infrastruktura (Cloud): AWS, Google

Narzędzie do procesowania danych: Pandas

Zarządzanie przepływem pracy: Apache Airflow

python

Analiza danych: Python, Scala

Platformy/ bazy danych: BigQuery, PostgreSQL, S3

CODE REVIEW

Analiza kodu: Code review

Zakres obowiązków:

Tworzenie frontendowej strony produktu, w oparciu o wytyczne biznesowe.

Naprawiania błędów zgłoszonych przez zespół testerski.

Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych dla powstających funkcjonalności.

Ustalanie priorytetów dla wykonywanych zadań.

Planowanie i estymacja pracy projektowej.

Wsparcie w tworzeniu architektury aplikacji.

Sprawdzanie i kontrola jakość kodu.

Rozwijanie funkcjonalności produktu.

Współpraca z zespołem projektowym, dzielenie się wiedzą, umiejętnościami, wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu.

Proces rekrutacji

Podczas tego spotkania rozmawiamy o procesie rekrutacji, naszej pracy oraz o tym, co sprawia, że ​​Scalac jest tak wyjątkowym miejscem pracy.

To także okazja, aby podzielić się z nami informacjami o swoich doświadczeniach i zadać pytania dotyczące firmy – nie wahaj się zapytać o wszystko, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Rozumiemy, że chcesz pracować w miejscu, które odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli pierwszy etap zostanie pozytywnie rozpatrzony przez obie strony, zostaniesz zaproszony do rekrutacji technicznej.

W wybranym przez Ciebie dniu otrzymasz od nas zadanie do rozwiązania, które przygotował nasz zespół. Na jego wypełnienie będziesz mieć 3 – 7 dni (czas zależy od stanowiska, dokładną informację dostaniesz w momencie otrzymania zadania).

Kolejnym etapem jest rozmowa techniczna z developerem lub osobą z zespołu, w którym miałbyś pracować.

Zwykle zajmuje to około godziny. Zapytamy o kwestie techniczne i praktyczne związane z codziennymi zadaniami, z którymi miałbyś do czynienia na stanowisku, na które aplikujesz.

Po rozmowie technicznej, jeśli obie strony są nadal otwarte na współpracę, czeka Cię jeszcze tylko jeden etap, czyli rozmowa z naszym CEO.

Przeprowadzisz swobodną rozmowę, aby obie strony mogły się poznać.

Poznaj nas lepiej!

Nasz międzynarodowy zespół ponad 100 programistów od 7 lat pomaga dużym i małym firmom (z sektorów takich jak HealthTech, FinTech, Blockchain) rozwijać ich projekty IT. Pomogliśmy klientom takim jak Kreditech, Bexio, Tapad, Qvantel i Cryptonomic. Klienci ocenili nas na 5/5 na Clutch.

Dla naszych klientów zespoły Scalac zapewniają wyjątkowe umiejętności techniczne, a także dużo empatii, jak określił to jeden z naszych klientów w video o projekcie, który razem realizowaliśmy.

Czy brzmi to jak Twoja wymarzona praca?

Masz jeszcze jakieś pytania?

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jeśli pracujecie zdalnie, jak śledzicie godziny pracy pracowników?

Korzystamy z narzędzi takich jak Clockify czy Google Spreadsheets — to zależy od projektu. Dostajemy informacje od naszych klientów, czy potrzebują danego programisty do wykonywania zadań w pełnym wymiarze godzin, czy do konkretnych zadań. Pracujemy zgodnie z tymi wytycznymi, wpisując określoną liczbę godzin do arkusza roboczego.

Co zrobić, jeśli nie otrzymałem jeszcze żadnej informacji zwrotnej?

Jeśli czekasz na informację zwrotną lub potrzebujesz jej szybciej (bo np. jesteś na końcowym etapie innej rekrutacji i musisz podjąć decyzję w określonym czasie), poinformuj o tym swojego rekrutera pisząc e-mail. Techniczna część naszego procesu jest prowadzona przez naszych programistów, którzy są jednocześnie w projektach komercyjnych, więc czasami są w stanie sprawdzić lub przekazać informację rekruterom od razu, a czasami potrzebują trochę więcej czasu :) Jesteśmy tylko ludźmi i chociaż staramy się o niczym nie zapomnieć, czasami może się to zdarzyć, więc jeśli masz jakiekolwiek obawy, skontaktuj się z nami.

Chcemy również podkreślić, że nie musisz się martwić, jeśli nie otrzymałeś jeszcze żadnej informacji zwrotnej i uważasz, że zostałeś wykluczony z procesu rekrutacji. Zawsze wracamy do naszych kandydatów, niezależnie od tego, jakie wiadomości dla nich mamy. Również na koniec naszego procesu rekrutacyjnego zawsze prosimy o informację zwrotną, ponieważ chcemy, aby nasi kandydaci mieli rzeczywisty wpływ na proces i zawsze szukamy nowych sposobów na poprawę.

Czy podpisujemy umowę na konkretny projekt? Co dzieje się po zakończeniu projektu?

Zatrudniamy do naszej firmy osoby na stałe kontrakty, a nie na konkretne projekty. Nie wiemy, który projekt będzie najlepszy dla kandydata na etapie rekrutacji. Zadecydujemy o tym podczas procesu onboardingu z Project Managerami i zespołami Business Development. Gdy Twój projekt dobiegnie końca, szukamy dla Ciebie kolejnego i w tym czasie będziesz odpowiadał za nasze wewnętrzne projekty, pomoc w rekrutacji, pisaniu postów na blogu itp. – to zależy od aktualnej sytuacji :)

Czy muszę wykonać zadanie techniczne natychmiast po rozmowie wstępnej?

Możesz wybrać idealny dzień dla Ciebie na otrzymanie zadania po rozmowie wstępnej. Rekruter zapyta Cię o najbardziej dogodny termin. Deweloperzy Scalac tworzą zadanie, a my zaczynamy odliczać 3, 5 lub 7 dni od momentu wysłania go do Ciebie (liczba dni zostanie pokazana w instrukcji do zadania i wspomniana podczas rozmowy Discovery). Po jego wypełnieniu odeślij go z powrotem do rekrutera.

Dlaczego zadanie techniczne i rozmowa techniczna są rozdzielone?

Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji i tego, żeby mieć na pokładzie najlepszych ludzi z silnym zapleczem technicznym, które będą pasować do kultury naszej firmy.

Wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego pozwalają nam to dokładnie sprawdzić i upewnić się, że obie strony będą zadowolone z podjętej decyzji o współpracy.

Zadanie techniczne pokazuje nam Twoje umiejętności kodowania, a rozmowa techniczna może pokazać zrozumienie zdobytej wiedzy i umiejętność wyjaśnienia innej osobie swojego punktu widzenia — naprawdę doceniamy tę umiejętność, ponieważ chcielibyśmy, abyś pracował jako konsultant dla naszych klientów.

Chcesz jeszcze o coś zapytać?

Skontaktuj się ze mną!
Alina Zawadzka
LinkedIn Join my network!